Opinie pacjentów

Pani Anna jest świetnym fachowcem, potrafi zawsze doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki niej osiągnęłam swój cel. Polecam jeszcze niezdecydowanym .

Monika

Poznaj inną historię

Dzisiaj jestem lżejsza o 32 kg przy insulinooporności i niedoczynności tarczycy

Moja przygoda z Panią Anią zaczęła się we wrześniu 2017.

czytaj więcej

Małymi kroczkami udało mi się schudnąć jak do tej pory 36 kg i dalej nie rezygnuję

  • Ela, Przeworsk
  • 36 kg
  • Kobieta
  • 08 sierpnia, 2019

"Mam na imię Ela i odkąd pamiętam zawsze miałam problemy z nadwagą. Wypróbowałam wiele suplementów na odchudzanie w nadziei, że pomogą mi schudnąć bez wyrzeczeń, ale nic to nie dało.

Czasem stosowałam różne diety z lepszym lub gorszym skutkiem, ale gdy przestawałam, to kilogramy wracały aż doszłam do wagi 120 kg i pojawiły się problemy zdrowotne.

Nadszedł moment kiedy musiałam coś zmienić w swoim życiu żeby normalnie funkcjonować. Udałam się więc do dietetyka - pani Ani i to był dobry wybór. Dzięki jej radom i ułożonemu jadłospisowi rozpoczęłam swoją walkę z kilogramami.

Choć na początku nikt nie wierzył, że mi się uda, ja postanowaiłam, że dam radę. Bywało trudno, bo ciągnęło mnie do starych nawyków, a szczególnie do słodyczy. Małymi kroczkami udało mi się schudnąć jak do tej pory 36 kg i dalej nie rezygnuję.

Teraz czuję się o wiele lepiej pod wzgęldem zdrowotnym i sama ze sobą. Nabrałam też trochę pewności siebie, której mi zawsze brakowało.

Polecam panią Anię każdemu, kto chce schudnąć i nauczyć się jak zdrowo się odżywiać."

POKAŻ