Opinie pacjentów

Bardzo polecamPania Anię,jeśli tylko ktoś chce zmienić swoją wagę. Nie miałam dużo do zrzucenia,ale udało się w trzy miesiące 11 kilo,jestem bardzo zadowolona,jedzenie proste w przyrządzaniu,nie wymyslane,smaczne. Samej raczej by mi się to nie udało. Szczerze polecam.

Ewelina

Poznaj inną historię

Dzisiaj jestem lżejsza o 32 kg przy insulinooporności i niedoczynności tarczycy

Moja przygoda z Panią Anią zaczęła się we wrześniu 2017.

czytaj więcej

Jak schudłam 11 kg - moja historia odchudzania

  • Patrycja (26l.), Przeworsk
  • 11 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 08 lutego, 2018

Może trudno w to uwierzyć, ale w pewnym okresie mojego życia ważyłam 76 kg a wskaźnik BMI wynosił 26,9 czułam się fatalnie w swoim ciele. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i w sierpniu 2017 udałam się do Pani Anny Noculak.

Po analizie mojej budowy ciała oraz składu ciała Pani Ania ustaliła dietę według moich potrzeb żywnościowych oraz moich indywidualnych zachcianek. Początki mojej drogi były trudne, ponieważ musiałam zrezygnować z moich ulubionych fast food, słodyczy i gazowanych napojów. Jednak byłam zdeterminowana i zmobilizowana przez najbliższą rodzinę. Po kilku tygodniach przyzwyczaiłam się do nowych nawyków żywnościowych jednak Pani Ania zgadzała się na pewne ustępstwa, dzięki czemu przetrwałam na diecie aż do dzisiaj. Posiłki były tak dobrane, że trafiały w moje smaczki a ponadto nie czułam się głodna. Obecnie ważę 65,8 kg a moje BMI wynosi 23,3. Jest to bardzo dobry wynik jednak zmobilizowana jestem, aby osiągnąć wagę 60 kg. Jeszcze brakuje mi niecałe 6 kg, ale przy pomocy Pani Ani wiem, że dam radę

POKAŻ