Opinie pacjentów

Z całego serca mogę polecić usługi Pani Anny! Dzięki niej zdrowo, smacznie, bez uczucia głodu udało mi się schudnąć. Skorzystała też na tym moja rodzina, która wraz ze mną zaczęła się zdrowo odżywiać, ponieważ bardzo zasmakowały jej posiłki zaplanowane dla mnie . Pani dietetyk jest bardzo kompetentną, komunikatywną i życzliwą osobą.

Basia

Poznaj inną historię

Małymi kroczkami udało mi się schudnąć jak do tej pory 36 kg i dalej nie rezygnuję

"Mam na imię Ela i odkąd pamiętam zawsze miałam problemy z nadwagą. Wypróbowałam wiele suplementów na odchudzanie w nadziei, że pomogą mi schudnąć bez wyrzeczeń, ale nic to nie dało.

czytaj więcej

Historia Szymona

  • Szymon (12l.), Przeworsk
  • Mężczyzna
  • 05 kwietnia, 2018

Szymon od zawsze był dużym dzieckiem. Jednak od 2015 roku zaczęły się problemy ze znacznym przybieraniem wagi.

Zaczęło mu to przeszkadzać. Źle się czuł, miał problemy z oddychaniem, zwłaszcza podczas wysiłku fizycznego, brakowało mu kondycji. Przeszkadzało mu również to, że odzież była na nim opięta. W związku z tym pomyśleliśmy o dietetyku, który wprowadziłby dietę, która pomoże mu w zbiciu wagi. Rozpytywałam w różnych miejscach i różne osoby gdzie się skierować. Od koleżanek z pracy dowiedziałam się o Pani Annie Noculak. W internecie znalazłam kontakt z Panią Anną przez stronę Dobry Dietetyk. Zaczęliśmy kurację w lutym 2017 r. Efekt można było zauważyć już w pierwszym miesiącu i co miesiąc osiągaliśmy duży postęp. Posiłki są bardzo smaczne i najważniejsze, że Szymon nie chodzi głodny. Dzięki współpracy z Panią Anią, mój syn czuje się dużo lepiej, poprawiła mu się kondycja, jeździ na zawody sportowe. A najważniejsze, że trwale zmienił swoje nawyki żywieniowe, sam przestrzega posiłków i nie muszę go pilnować w stosowaniu diety. Polecam!

POKAŻ